1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Залишайся на зв'язку

FacebookVkontakteTwitterYoutubeWiki

Відкрито конкурс з відбору студентських експертів з якості освіти


Відкрито подачу заявок на членство у Національному студентському об’єднанні експертів з питань забезпечення якості вищої освіти!

Якщо Ви активний студент або активна студентка, якщо словосполучення «якісна освіта» для Вас не просто милозвучний набір слів, якщо Вам набридло скаржитись та бути невдоволеним(-ою) рівнем якості своєї освіти і Ви мрієте зробити свій внесок у розбудову системи забезпечення якості вищої освіти в Україні  - Ви саме той/та, кого ми шукаємо!

Національне студентське об’єднання експертів з питань забезпечення якості вищої освіти (QA об’єднання) створене з метою підготовки кваліфікованих студентських експертів із їх подальшим залученням до процесів забезпечення якості вищої освіти на інституційному, національному та міжнародному рівнях.

Членство в QA об’єднанні відкриває для зацікавлених тематикою студентів безліч можливостей: тренінги, семінари та конференції за участю національних та європейських QA експертів, навчальні візити до найдосвідченіших студентських QA об’єднань країн Європи (Німеччина, Великобританія, Швейцарія тощо), робота в команді однодумців, постійна комунікація та робота з національними QA експертами, і власне, участь у QA процесах (акредитація/аудит/оцінка) в Україні та за кордоном.

Для участі у відборі необхідно заповнити онлайн-анкету та надіслати своє CV у форматі Europass на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з темою листа „QA Pool“ до 23.00 8 лютого 2016 року.

Результати відбору будуть повідомлені 18 лютого 2016 року.

P.s. Оскільки Національне студентське об’єднання експертів з питань забезпечення якості вищої освіти лише починає свою діяльність, паралельно оголошується конкурс на членство у Виконавчому комітеті, який адмініструватиме діяльність QA об’єднання. Про бажання участі у конкурсі необхідно вказати у відповідному віконці заповненої Вами анкети, а також надіслати своє CV у форматі Europass (українською або англійською мовою) на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з темою листа „QA Pool“ до 23.00 8 лютого 2016 року. Члени Виконавчого комітету є одночасно членами QA об’єднання. Наголошуємо, що члени Виконавчого комітету повинні постійно проживати у Києві або мати можливість щомісяця приїжджати до Києва на декілька днів.  

P.p.s. Про актуальні новини Національного студентського об’єднання експертів із забезпечення якості освіти Ви можете дізнатися за посиланням: https://www.facebook.com/qapool/      та  https://vk.com/qapool 

З нетерпінням чекаємо на Ваші заявки!  :)

https://vk.com/qapool

Зараз на сайті

На сайті 17 гостей та відсутні користувачі